Referanslar, Konya Proje Tasarım Ve Danışmanlık, Konya İnşaat Danışmanlık, Konya İnşaat Müşavirlik, Konya Anahtar Teslim İnşaat Takibi, Konya Arsa Geliştirme, Konya Konut İnşaat Yapımı, Konya Kamu İhaleleri Taahhüt İşleri, Konya Mimari Tasarım, Konya Mimari Uygulama Proje Üretimi, Konya Statik Proje Üretimi, Konya Betonarme Tünel Çelik, Konya Elektrik ve Mekanik Proje, Konya Ruhsat Projeleri Hazırlanması, Konya Ruhsat Takibi, Konya İç Dekorasyon Konsept Proje Tasarımı, Konya İç Dekorasyon Uygulama

İngiltere’nin Hull kentinde yıllardır sahipsiz oldukları için yıkım kararı verilen evler, 100’den fazla grafiti sanatçısı tarafından birbirinden ilginç figürlerle boyandı.

Suça yönelik kişiler tarafından mekan olarak kullanıldıklarından şikayet edilen 22 sahipsiz bina hakkında, Kent Konseyi tarafından yıkım kararı çıkarılmıştı.

Kentteki bir galerinin sponsor olduğu projeyle hem kamusal sanatın desteklenmesi hem de anti-sosyal davranışların azaltılması amaçlanıyor.

Sözcü’de yer alan habere göre bölge sakinleri de, çevrelerine ‘renk kattıkları’ için projeden oldukça memnun olduklarını ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir